Transport i podróże z twoim napędem

Tutaj odpowiedzi są proste.

Jesteś w stanie przewozić swój zmontowany napęd na bagażniku lub w samochodzie ciężarowym? Jeśli tak, to masz łatwe życie i nie musisz dbać o to, jak łatwo lub trudno jest go składać i rozkładać.

Jeśli musisz rozmontować napęd, jak mały musi on być? Jeśli masz samochód typu van, kosz składający się z 3 lub 4 części łatwo się zmieści. Taki kosz szybciej potem zmontujesz.

Jeśli masz mały samochód, potrzebujesz napędu, który możesz przewozić w małych częściach, jak SCOUT, Parajet Zenith czy Nirvana Instinct. Oczywiście złożenie go do lotu zajmie trochę więcej czasu.

Ale tu nie chodzi tylko o kosz. Zwróć uwagę, jak nieporęczna jest główna rama! Jak duży jest korpus napędu z silnikiem, zbiornikiem paliwa i uprzężą. Czy da się obrócić zawieszenie typu „gęsia szyja” tak, aby uprząż stała się bardziej płaska?

Jeśli planujesz podróże ze swoim napędem i chcesz zwiedzić wszystkie te wspaniałe miejsca, gdzie mógłbyś na nim latać, z pewnością będziesz potrzebował takiego jak SCOUT/Zenith/Instinct. Spełnij swoje marzenia i lataj jak chcesz.